Ankara Lisan Fen Eğitimlerimiz

01.

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır.

Dört dil becerinizi geliştiren Lisanfen Akademi Yabancı Dil Okulunda; Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitiminde istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir.

02.

Almanca dili; Almanya, Avusturya ve İsviçre`nin resmi dilidir. Ayrıca Almanca birçok Avrupa ülkesinde yaygın olarak konuşulmaktadır.

Almanca İngilizce’den sonra Avrupa ve Avrupa Birliği’nde en çok kullanılan ikinci dil olarak sıralanmaktadır.

03.

Rusça, dünyada 90 ülkede 1700 üniversitede öğretilen bir dildir. Aynı zamanda 20 den fazla ülkede 350 milyon insanın konuştuğu dünyada kabul edilen 6 uluslararası dilden biridir.

Rusça Avrupa’nın doğu bölümünde ve Asya kıtasında yaygın olarak konuşulan ve Birleşmiş Milletlerin resmi dillerindendir.

04.

Öğretmen sayısı itibariyle Ankara’nın en büyük Arapça dil eğitim merkeziyiz. Eğitimci kadromuzla ilk dersten itibaren Arapça kurslarımızda farkımızı göreceksiniz.

Arapça kursu almak isteyen öğrenci adaylarımız kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz seviye belirleme sınavına katılmakta, yazılı sınav sonrasında sözlü sınav ile seviyesi belirlenmektedir.

05.

Anlamayı arttırıcı ve gündelik hayata uyan aktiviteler yapılarak öğrencinin İspanyolca ile iletişim kurması sağlanır. Müfredatlarımız uluslararası kabul gören eğitim modelleri ve MEB ile uyumludur.

Biliyor musunuz? Lisan Fen Akademi ile İspanyolcayı klasik yöntemlerle değil, aktivitelerle hatasız öğrenebilirsiniz.