Ankara Lisan Fen Eğitimlerimiz

Üniversite Hazırlık Kursları

Lisan Fen Dershanesi;

Kızılay merkezli dershanemiz öğrencilerimize kaliteli ve disiplinli bir eğitimin kapısını açmaktadır. Ankara’nın her yerinden kolayca ulaşımı sağlanabilecek kurs merkezimiz, her bir öğrenciye yönelik özel çalışma programı uygulanmaktadır.

Ayrıca her hafta düzenli olarak yapılan deneme sınavlarında her öğrencinin tek tek analizi koordinatörlerimiz eşliğinde takip edilerek yapılmakta, eksik olduğu konular için bire bir özel ders ve bireysel etüt verilmektedir.

Lisan Fen Akademi’de deneyimli hocalarımız, öğrencilerimizin öğrenme tarzlarını anlayarak, özelleştirilmiş öğrenme deneyimleri sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

Misyonumuz yola çıkarak ilk hedefimiz;

Mutlu, saygılı, vicdanlı, özgüvenli, araştırmacı, girişimci, sorgulayıcı, yaratıcı, ileri görüşlü, akılcı, cesaretli; hak, adalet ve sorumluluk bilincine sahip olan bireyler yetiştirmektir.

Temel Yeterlilik Testi (TYT)
Alan Yeterlilik Testi (AYT)
Yabancı Dil Testi (YDT)

Mezun öğrenciler için hazırladığımız Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve TYT, özel sınıflarda (6 kişilik veya 10 kişilik ) özel ders kalitesinde kurs vermekteyiz. Kurs içeriği aşağıdaki gibi belirtilmiş olup kurs paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla görüşünüz.

Lisanfen Akademi dersliklerimizde özel ders kalitesinde ders vermekteyiz. Sınav sistemine göre hazırlanmış her dersten konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir.

Her öğrenci için bir eğitim danışmanı atanır. Tüm eğitim faaliyetleri ayrıntılı bir şekilde programlanır ve takip edilir. Eğitim danışmanımız ailelerle her hafta düzenli olarak bilgi alış verişi yapar. Ev için verilen ödev ve programlar eksiksiz tamamlanmalıdır. Kayıtlı öğrencilerimiz ders içinde ve ders dışında kurum kurallarına uymak zorundadır.