Başarıya Giden Yol Lisan Fen'den Geçer

01.

Mezun öğrenciler için hazırladığımız Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Temel Yeterlilik Testi (TYT), ile özel sınıflarda (6 veya 10 kişilik) özel ders kalitesinde kurs vermekteyiz.

Lisanfen Akademi dersliklerimizde özel ders kalitesinde ders vermekteyiz. Sınav sistemine göre hazırlanmış her dersten konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir.

02.

Öğrencilerimize uzman öğretmen kadromuz ile kusursuz bir eğitim sunuyoruz.

Lisan Fen Akademinin test tekniklerinde uzmanlaşmış olan öğretmen kadromuz ile LGS Sınavına hazırlanan öğrencilerimizin sınavdaki başarı oranlarını artırmalarını sağlıyoruz.

03.

İhtiyacınız olan YDS, IELTS, TOEFL, YÖS ve TÖMER sınavlarına Lisan Fen Akademi ile hazırlanın.

YDS, IELTS ve TOEFL sınavlarıyla yabancı dil bilginizi gerekli kurumlara ibraz etmek için belgelendirin. Yurtdışından geldiyseniz Türkiye’deki üniversitelere kabul için YÖS ve SAT eğitimlerinizi bizimle alıp, kolaylıkla bu sınavlarda başarılı olabilirsiniz. TÖMER kursunda da en hızlı ve kaliteli eğitimleri sizlere sağlıyoruz.

04.

Yabancı dilinizi geliştirin. Unutmayın bir lisan bir insan!

Yabancı dil alanında uzman kadromuzla İngilizce Dil Kursumuza, Almanca Dil Kursumuza, Rusça Dil Kursumuza, Arapça Dil Kursumuza veya İspanyolca Dil Kursumuza katılabilirsiniz.

Sizin için çok güzel bir haberimiz var!
Almanyada Hemşirelik, Ausbildung, Doktorluk veya Fizyoterapistlik konularında kariyer yapmak istiyorsanız, “Almanya Kariyer” sayfamızı ziyaret edin!​